KONST / Litografier / Färglitografi 11528378
nr 1152 8378
Enzo Ellero
(f. 1933), Italien
Färglitografi, Enzo Ellero , Italien. Signerad och numrerad 302/320, motivet: 49x58
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:49:05
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr